Moderní střih. Vodoodpudivá úprava. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Nízký pas. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Kapsa na mince. Zadní kapsy.
Detailní popis produktu
Jedinečná volnost pohybu, kdy vám díky vlastnostem funkčního čtyřsměrného proudu nic není těsné ani nedráždí; Lehké, vysoce odolné a s vodoodpudivou úpravou; Kalhoty budou vždy kopírovat pohyby vašeho těla díky nízkému pasu a tvarovanému pasu.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Lehké; Vodoodpudivé |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | corporate wear; Security guard |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.