Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Kapsa na mince. Zadní kapsy. Kontrastní švy v oranžové a žluté barvě.
Detailní popis produktu
Dvojitě prošité švy na nohavicích; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Zapínání na zip; Přední kapsy; Zadní kapsa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 410 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C1 |
| Kvalita materiál: | Džínovina. |
| Název zboží: | Džíny |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 100 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 60° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.