Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Pravá zadní kapsa obsahuje další kapsu.
Detailní popis produktu
Moderní přiléhavý střih; Dvojité švy na nohavicích; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Zapínání na zip; Pravá zadní kapsa obsahuje další kapsu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 410 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C1 |
| Kvalita materiál: | Džínovina. |
| Název zboží: | Džíny |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | corporate wear |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 100 % bavlna |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 60° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné chemické čiš |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.