Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy.
Detailní popis produktu
Materiál ze 100% bavlny, který pohlcuje vlhkost a je příjemný na kůži; Dvojitě prošité švy na nohavicích; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Zadní kapsy s tryskami a knoflíkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ergonomický střih |
| Balení: | 1 ks |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 270 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 100 % bavlna |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.