Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy, jedna s klopou a zapínáním na suchý zip. Kontrastní červené prošívání na některých částech oděvu.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu.; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla.; Zapínání na zip.; Zadní kapsy, jedna s klopou a zapínáním na háčky a smyčky.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.