Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nastavitelné ramenní popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Velká náprsní kapsa s otvorem na pero a klopou se zapínáním na druky. Vnitřní kapsa na náprsní části. Nastavitelný pas. Přední kapsy. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínání na zip. Zadní kapsy s výztuhou, klopou a zapínáním na suchý zip. Nastavitelná poutka na kladivo. Zesílená kapsa na stehně a klopa se zapínáním na suchý zip. Kapsy na stehně pro telefon. Zesílená kapsa na pravítko s malou kapsou na vnější straně. Kapsa na pero. Oranžové kontrastní švy. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla.; Individuální nastavení pomocí nastavitelného pasu.; Zesílené zadní kapsy a kapsa na pravítko.; Extra viditelnost pomocí odrazek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 310 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura s pružností. |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.