Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nastavitelné ramenní popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Velká náprsní kapsa z materiálu CORDURA® s kapsou na pero a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Vnitřní kapsa se zapínáním na suchý zip. Nastavitelný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Přední kapsy. Zapínání na zip. Zadní kapsy s výztuží, klopou a zapínáním na suchý zip. Nastavitelná smyčka na kladivo. Zesílená kapsa na stehně a klopa se zapínáním na suchý zip. Kapsa na telefon na stehně s klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Kapsa na metr zesílená tkaninou CORDURA®. Kapsa na pero z tkaniny CORDURA®. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolné tkaniny CORDURA® (1000 D) s klopou a přístupem shora. Kontrastní prošívání. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Zesílení CORDURA® na exponovaných místech zajišťuje tvrdé opotřebení a dlouhou životnost; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Vrchní nakládací kapsy s odolným zesílením CORDURA® a nastavitelnými kolenními chrániči s klopou, takže se v nich nehromadí nečistoty; Extra viditelnost pomocí odrazek.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 310 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura s pružností. |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Painter; Operator |
| Řada: | HARDWEAR |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.