Dvoubarevné. Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nastavitelné popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Náprsní kapsa s kapsou na pero, kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. D-kroužek. Vnitřní kapsa se zapínáním na suchý zip. Nastavitelný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsy na stehně s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Zesílená kapsa na metr. Kapsa na pero. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D) s klopou a přístupem shora. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Ergonomický střih, který se přizpůsobí tvaru vaší nohou, se zesíleným klínem na vnitřní straně nohavic a v rozkroku.; Odolné kapsy na kolena vyztužené materiálem CORDURA® s horním plněním a nastavitelnou klopou, takže se v nich nehromadí nečistoty.; Nastavitelné kapsy na nákoleníky, takže nákoleníky lze optimálně umístit na kolena. ; Extra viditelnost pomocí odrazek. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 270 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Stavebnictví a konstrukce |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Carpenter; Electrician; Plumber; Mechanic; Roof fitter; Plumber (outdoor); Bricklayer; Painter; Gardener; Warehouse worker; Fork |
| Řada: | UNIQUE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen – UNIQUE (Augsburg)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.