Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou. Stegové kapsy s klopou a extra kapsami. Kontrastní prošívání. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Stehenní kapsy s klopou a přídavné kapsy; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků; Výrobek snáší průmyslové praní.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Těžký průmysl; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Operator |
| Řada: | INDUSTRY |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.