Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s klopou a skrytými druky. Kapsy na stehnech s klopou a skrytými druky. Zesílená kapsa na metr. Kontrastní prošívání.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla.; D-kroužek z pružného materiálu, který neškrábe.; Stehenní kapsa s klopou a skrytými druky.; Zesílená kapsa na pravítko.; Výrobek snáší průmyslové praní.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 270 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Těžký průmysl; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | INDUSTRY |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.