Dvoubarevné. Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. D-kroužek. Pás na nářadí v pase. Prostorné přední kapsy – jedna s snadno přístupnou kapsou na telefon. Zadní kapsy s výztuží. Nastavitelná poutka na kladivo. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Vyztužená kapsa na metr. Kapsa na pero. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Ergonomický střih přizpůsobený tvaru nohou se zesíleným klínem na vnitřní straně nohavic a v rozkroku; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Integrovaná kapsa na telefon v pravé kapse; Optimalizovaná kapsa na pravítko s extra volností pohybu, dvojité dno a kapsa na pero; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 270 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Warehouse worker; Forklift driver; Driver |
| Řada: | UNIQUE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.