Elastický materiál na některých částech výrobku. Kombinace lehké látky 442 a ULTIMATE STRETCH v kvalitě 511. Kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Kapsy na stehnech s kapsou na pravítko. S potiskem a reflexními prvky.
Detailní popis produktu
Mnoho elastických vsadek zajišťuje jedinečnou volnost pohybu; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků; Výrobek snáší průmyslové praní.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Stretch zóny; Lehké; Ergonomický střih; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 270 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | Gardener; Warehouse worker; Forklift driver; Driver; Farmer |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.