Má vodoodpudivou úpravu. Materiál ULTIMATE STRETCH, který je lehký a vysoce odolný. Materiál je na pokožce téměř necitelný, protože kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Kapsy na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort; Voděodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností; Nízký pas s tvarově střiženým pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Odnímatelný držák průkazů, který lze snadno připevnit ke stehenní kapse nebo D-kroužku - lze použít u všech výrobků s D-kroužkem.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Vodoodpudivé; Lehké; Ergonomický střih; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 235 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | MAXIMÁLNÍ ROZTAŽNOST. Smrštění max. 2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Warehouse worker; Forklift driver; Driver; Security guard |
| Řada: | ADVANCED |
| Složení materiál: | 92 % polyamid/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Kalhoty – ADVANCED
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.