Jednobarevné. Lehká tkanina. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Kapsy na metr vyztužené tkaninou CORDURA®. S potiskem a reflexními prvky.
Detailní popis produktu
Hodí se zejména do teplého prostředí, protože jsou lehké a mají vysoký obsah bavlny; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Pravítková kapsa z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků; Výrobek snáší průmyslové praní.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Ergonomický střih; Reflexní; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 1–2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | Farmer |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 50 % bavlna/50 % polyester |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.