Má vodoodpudivou úpravu. Lehká a vysoce odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Tkanina je na pokožce téměř nepostřehnutelná, protože kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Odnímatelné kapsy z odolného materiálu CORDURA® – vnější část pravé kapsy je ve spodní části vyztužena kevlarem odolným proti propíchnutí. Přední kapsy. Zadní kapsy. Pásky na nářadí na obou stranách pasu. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon s magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Kapsy na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami. Odolné a odolné proti propíchnutí kapsy na kolenní chrániče z materiálu CORDURA®/Kevlar®/Dyneema®, elastické a prodyšné. Zapínání na druky u nohavic. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Vodoodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností; Dobře navržené pouzdrové kapsy z odolného materiálu CORDURA® lze snadno odepnout, pokud se nepoužívají, pokud je třeba je vyprázdnit nebo pokud je třeba kalhoty vyprat.; Strečové kapsy na nákoleníky jsou vyrobeny kombinací materiálů CORDURA®, Kevlar® a mimořádně odolného vlákna Dyneema®. ; Výborné odvětrávání v oblasti kolen pomocí zipu na boku nohavice. ; Mimořádná viditelnost pomocí odrazek. ; Pro dosažení co největšího pohodlí doporučujeme zvolit pro tento model nákoleníky 00718-100. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu LONG.







Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Vodoodpudivé; Lehké; Ergonomický střih; Kapsy na pouzdra; Kapsy na kolena; Reflexní; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 235 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | MAXIMÁLNÍ ROZTAŽNOST. Smrštění max. 2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na pouzdro |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Carpenter; Electrician; Plumber; Mechanic; Roof fitter; Plumber (outdoor); Painter; Gardener |
| Řada: | ADVANCED |
| Složení materiál: | 92 % polyamid/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Kalhoty s kapsami na pouzdro – ADVANCED
Kalhoty s kapsami na pouzdro – ADVANCED
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.