Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Pásky na nářadí na obou stranách pasu. Zesílené kapsy na pouzdra, extra kapsy a pásky na nářadí. Rozparky pro vnitřní uložení kapes na pouzdra. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží, klopou a zapínáním na suchý zip. Nastavitelné poutka na kladivo. Kapsy na stehně s kapsou na telefon a klopou se zapínáním na suchý zip. Kapsy na metr vyztužené tkaninou CORDURA®. Kapsy na tužky. Nýty pro připevnění nože. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolné tkaniny CORDURA® (1000 D) s klopou a přístupem shora. Kontrastní švy. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojitě prošité švy, které prodlužují životnost výrobku; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Zesílené kapsy na pouzdra s přídavnými kapsami a popruhy na nářadí; Vrchní nakládací kapsy na kolena z odolného materiálu CORDURA® zesílené a nastavitelné, s klopou, takže se v nich nehromadí nečistoty; Extra viditelnost pomocí odrazek; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na kolena je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na pouzdra; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 310 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B2 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura s pružností. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na pouzdro |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Bricklayer; Painter; Operator |
| Řada: | HARDWEAR |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 60° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Kalhoty s kapsami na pouzdro – HARDWEAR (Ronda)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.