Má vodoodpudivou úpravu. Lehká a vysoce odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Tkanina je na pokožce téměř nepostřehnutelná, protože kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Poutka na opasek. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Pásky na nářadí na obou stranách pasu. Kapesní pouzdra z materiálu CORDURA®. Kapsa na stehně s kapsou na telefon s magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Kapsa na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami. Odvětrávané kapsy na kolenní chrániče z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D). Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na kolenní chrániče. S potiskem a reflexními prvky. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Vodoodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností;; Kapsy na nákoleníky z odolné CORDURY®;; Kapsy na nákoleníky z odolné CORDURY® jsou nastavitelné, takže nákoleníky mají optimální polohu na kolenou.; Výborné odvětrávání v oblasti kolen pomocí zipu na boku nohavice. ; Extra viditelnost pomocí odrazek. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleník je výškově nastavitelná.







Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Lehké; Vodoodpudivé; Ergonomický střih; Kapsy na pouzdra; Kapsy na kolena; Reflexní; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 235 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | MAXIMÁLNÍ ROZTAŽNOST. Smrštění max. 2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na pouzdro |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | Carpenter; Electrician; Plumber; Mechanic; Roof fitter; Plumber (outdoor); Bricklayer; Lumberjack; Farmer |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 92 % polyamid/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.