Antistatické, odolné proti kyselinám a nehořlavé. Odolné proti nečistotám. Chrání před elektrickými oblouky a příležitostnými svařovacími oblouky. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Nízký pas a tvarovaný pas. D-kroužek. Zapínání na zip. Ergonomicky tvarované nohavice. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou, klopou a skrytými drukovými knoflíky. Stehenní kapsa s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Kapsy na stehně pro telefon. Zesílená kapsa na metr s klopou. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s klopou a přístupem shora. Každá standardní délka nohavic může být prodloužena o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Antistatické, kyselinovzdorné a nehořlavé; Odpuzující nečistoty; Odolné trojité švy, které prodlužují životnost výrobku; Ergonomicky tvarované nohavice kalhot jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Nastavitelné kapsy na kolena s klopou a přístupem shora, takže se v nich nehromadí nečistoty; Spolucertifikované pro použití s kolenními chrániči typu MASCOT, LONG.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN 1149-5 (testováno podle EN 1149-3); EN 13034 (typ 6); EN ISO 11612 (A1, A2, B1, C1, E1, F1); EN 61482 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr/Ripstop. Srážlivost max. 3 %. Po každém praní je nutná impregnace, aby byla zachována ochrana podle normy EN 13034. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Těžký průmysl; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | MULTISAFE |
| Složení materiál: | 55 % modakryl/39 % bavlna/5 % polyamid/1 % uhlíková vlákna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.