Antistatický, odolný proti kyselinám a nehořlavý materiál PyroPro®. Chrání před elektrickými oblouky a příležitostnými svařovacími oblouky. Povrchová úprava činí produkt odolným proti znečištění. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s klopou a skrytými druky. Kapsy na stehnech s klopou a skrytými druky. Kapsy na metr. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s klopou a přístupem shora. Švy směřují dolů, aby se do nich nemohly zachytit jiskry. Kontrastní prošívání. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Antistatický, kyselinovzdorný a nehořlavý materiál PyroPro®.; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Nastavitelné kapsy na nákoleníky, takže nákoleníky lze optimálně umístit na koleno.; Švy směřují dolů, takže se v nich nemohou zachytit jiskry.; Kapsa na pravítko se zesíleným otvorem.; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN 1149-5 (testováno podle EN 1149-3); EN 13034 (typ 6); EN ISO 11612 (A1, B1, C1, E1); EN 61482-1-2 APC |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 320 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B2 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura. Až 7% smrštění při 5x průmyslovém praní (ISO 15797) a až 5% při domácím praní. Perte samostatně. Po každém pr |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Těžký průmysl; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Electrician |
| Řada: | MULTISAFE |
| Složení materiál: | 87 % bavlna/12 % polyamid/1 % uhlíková vlákna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 60° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.