Dvoubarevné. Fluorescenční a s reflexními pruhy. Antistatické, odolné proti kyselinám a nehořlavé. Odolné proti znečištění. Chrání před elektrickými oblouky a příležitostnými svařovacími oblouky. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Nízký pas a tvarovaný pas. D-kroužek. Zapínání na zip. Ergonomicky tvarované nohavice. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou, klopou a skrytými drukovými knoflíky. Kapsy na stehnech s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Kapsy na stehnech pro telefon. Zesílená kapsa na metr s klopou. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s klopou a přístupem shora. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Antistatické, kyselinovzdorné a nehořlavé; Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku; Pasový pás tvarovaný podle anatomie těla, takže podpírá ve všech pracovních polohách; Ergonomicky tvarované nohavice kalhot jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Nastavitelné kapsy na kolena s klopou a přístupem shora, takže se v nich nehromadí nečistoty; Spolucertifikované pro použití s kolenními chrániči typu MASCOT, LONG.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; EN 1149-5 (testováno podle EN 1149-3); EN 13034 (typ 6); EN IS |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr/Ripstop. Srážlivost max. 3 %. Podle normy EN ISO 20471 je tento výrobek certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | MULTISAFE |
| Složení materiál: | 55 % modakryl/39 % bavlna/5 % polyamid/1 % uhlíková vlákna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.