Dámský střih PEARL. Má vodoodpudivou úpravu. Materiál ULTIMATE STRETCH, který je lehký a vysoce odolný. Materiál je na pokožce téměř necitelný, protože kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon s magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Kapsy na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami. Odolné větrané kapsy na kolenní chrániče z materiálu CORDURA® (500 D). Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu LONG podle normy EN 14404.
Detailní popis produktu
Střih Pearl fit je speciálně navržen pro ženy s rozdílem mezi mírami v pase a v bocích menším než 20 cm; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort; Vodoodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností; Kapsy na nákoleníky z odolného materiálu CORDURA® jsou nastavitelné, takže nákoleníky mají optimální polohu na kolenou; Stehenní kapsa s kapsou na telefon a integrovaným držákem na průkaz totožnosti; Extra viditelnost pomocí odrazek; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky typu MASCOT, LONG.







Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Pearl fit; Vodoodpudivé; Lehké; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní; Ultimate Stretch; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 235 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | MAXIMÁLNÍ ROZTAŽNOST. Smrštění max. 2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod boků: | 95 cm / 37.5 inch |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ADVANCED |
| Složení materiál: | 92 % polyamid/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.