Základní. Dámský střih. Zapínání na knoflíky. Žebrovaný límec a manžety. Límec.
Detailní popis produktu
Speciálně navržené a přizpůsobené pro ženy. ; Zapínání na knoflíky. ; Páska přes šití u krku, aby ještě nedráždil. ; Žebrovaný límec. ; Žebrované manžety.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trika/Polokošile MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Dámský střih |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gramáž: | 220 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | Piké tkanina. Srážlivost max. 5 %. Barva 08: 90 % bavlna/10 % viskóza. |
| Název zboží: | Polo tričko |
| Obvod boků: | 124 cm / 49 inch |
| Obvod hrudníku: | 112 cm / 44 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Lehký průmysl a logistika; Těžký průmysl; Odvětví pobřežních a větrn |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | CROSSOVER |
| Složení materiál: | 95 % bavlna/5 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.