Dámský střih PEARL. Vodoodpudivá úprava. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Tkanina je na pokožce téměř nepostřehnutelná, protože kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Kapsy na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami. Odvětrávané kapsy na kolenní chrániče z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D). Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na kolenní chrániče. S potiskem a reflexními prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Střih Pearl fit je speciálně navržen pro ženy s rozdílem mezi mírami v pase a v bocích menším než 20 cm;; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Voděodolný multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností.; Vynikající odvětrávání v oblasti kolen prostřednictvím zipu na boku nohavice. ; Výrobek snáší průmyslové praní. ; Kapsy na nákoleníky z odolného materiálu CORDURA® jsou nastavitelné, takže nákoleníky mají optimální polohu na kolenou. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.






Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Pearl fit; Lehké; Vodoodpudivé; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod boků: | 95 cm / 37.5 inch |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Dámské |
| Pracovní segment: | Gardener; Warehouse worker; Forklift driver; Operator; Lumberjack |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Kalhoty s kapsami na chrániče kolen – ACCELERATE (18088-511)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.