Jednobarevné. Dámský střih PEARL. Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Poutko na nářadí v pase. Prostorné přední kapsy s výztuží CORDURA® – jedna s vnitřní snadno přístupnou kapsou na telefon. Zadní kapsy s výztuží. Nastavitelná smyčka na kladivo. Stehnová kapsa s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Kapsa na metr vyztužená tkaninou CORDURA®. Kapsa na pero. Zadní část tohoto produktu, kde je připevněna zadní kapsa, stehnová kapsa a kapsa na metr, je vyztužena další vrstvou tkaniny. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Střih Pearl fit je speciálně navržen pro ženy s rozdílem mezi mírami v pase a v bocích menším než 20 cm.; Lehký materiál vhodný do teplého prostředí.; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Nízký pas s tvarovaným střihem pasu zajišťuje pohodlí a volnost pohybu.; Zesílené zadní kapsy a kapsa na pravítko.; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Pearl fit; Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 1–2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod boků: | 95 cm / 37.5 inch |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | UNIQUE |
| Složení materiál: | 50 % bavlna/50 % polyester |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.