Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Kapsa na lístky. Zadní kapsy s výztuhou, jedna s klopou. Poutko na kladivo. Vyztužená kapsa na metr.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Zapínání na zip.; Zesílené zadní kapsy a kapsa na pravítko.; Poutko na kladivo.; Výrobek snáší průmyslové praní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 310 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 1–2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | ORIGINALS |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.