Fluorescenční a s reflexními pruhy. Povrchová úprava činí produkt odolným proti znečištění. Trojité švy na rukávech, nohavicích a rozkroku. Zapínání na dvoucestný zip, ochrannou klopu a druky. Náprsní kapsa s klopou a druky. Náprsní kapsa na telefon s nastavitelnou klopou a kapsa na pero. Přední kapsy. Vnitřní kapsa se zipem. Přístup k kalhotám z obou stran. Zadní kapsy s výztuží, klopou a zapínáním na suchý zip. Nastavitelná smyčka na kladivo. Stehenní kapsa s klopou a zapínáním na suchý zip. Kapsa na metr. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče. Kapsa na rukávu se zapínáním na suchý zip. Manžety se zapínáním na druky. Elastický materiál a záhyb v zadní části. Ventilace pod rukávy. K tomuto modelu doporučujeme chrániče kolen 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu LONG podle normy EN 14404.
Detailní popis produktu
Díky povrchové úpravě výrobek odpuzuje nečistoty a zajišťuje vysokou viditelnost.; Odolné trojité švy, které prodlužují životnost výrobku.; Přístup ke kalhotám zespodu z obou stran.; Pružné a záhybové díly v zadní části.; Nastavitelné kapsy na kolena, aby bylo možné kolena optimálně umístit na kolena.; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči typu MASCOT, LONG.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Trojité švy; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 3; Skupina Hi-Vis A |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 290 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Nenamáčejte. Perte samostatně. Výrobek je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 |
| Název zboží: | Kombinéza s kapsami na kolenní chrániče |
| Obvod hrudníku: | 84 cm / 33 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE CLASSIC |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.