Fluorescenční a s reflexní páskou. Dvoubarevné. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínání na zip. D-kroužek. Přední kapsy. Zadní kapsy s klopou. Kapsy na stehnech s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Kapsy na metr se zesíleným otvorem. Nastavitelné kapsy na polyesterové chrániče kolen. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Nohavice nohavic jsou speciálně navrženy tak, aby se látka na zadní straně při klečení neshrnovala; Tmavý kontrast je umístěn v místech, kde je oděv nejvíce vystaven znečištění; Polyesterové kapsy na nákoleníky s vkládáním nákoleníků zespodu, aby se zabránilo shromažďování nečistot.; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás. ; Výrobek snáší průmyslové praní. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleník je výškově nastavitelná.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ergonomický střih; Trojité švy; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 250 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 průmyslových praních. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE LIGHT |
| Složení materiál: | 80 % polyester/20 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Kalhoty s kapsami na chrániče kolen – SAFE LIGHT (Maitland)
Kalhoty s kapsami na chrániče kolen – SAFE LIGHT (Maitland)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.