Lehká tkanina. Dvojité a trojité švy na nohavicích. Nastavitelné ramenní popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Ramínka lze schovat za náprsenku pomocí malých popruhů. Kapsa na náprsence s kapsou na pero, kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Vnitřní kapsa na náprsence. Nastavitelný pas. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Výztužná kapsa na metr. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z polyesteru. Jednoduché individuální nastavení výšky kapsy na kolenní chránič. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Výrobek snáší průmyslové praní. ; Lehká tkanina. ; Nastavitelné kapsy na nákoleníky, takže nákoleníky lze optimálně umístit na koleno. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná. ; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 245 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 1–2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.