Elastický materiál na některých částech výrobku. Kombinace lehké tkaniny 442 a ULTIMATE STRETCH v kvalitě 511. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Kapsy jsou integrovány do designu. Ergonomicky tvarované nohavice. Nastavitelné popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Kapsy na náprsence s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem. Nastavitelný pas. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Kapsy na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami. Kapsy na kolenní chrániče z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D). Jednoduché individuální nastavení výšky kapsy na kolenní chrániče. S potiskem a reflexními prvky. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Mnoho elastických vložek poskytuje jedinečnou volnost pohybu.; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla.; Kapsy na nákoleníky z odolné CORDURY® jsou nastavitelné, takže nákoleníky mají optimální polohu na vašich kolech.; Výrobek snáší průmyslové praní.; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás.; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Stretch zóny; Lehké; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 270 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | Carpenter; Electrician; Plumber; Mechanic; Roof fitter; Plumber (outdoor); Bricklayer; Gardener; Warehouse worker; Forklift driv |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.