Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy: jedna s klopou. Stehnové kapsy s klopou a zapínáním na suchý zip.
Detailní popis produktu
Lehká tkanina.; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Přední kapsy.; Zadní kapsa.; Stehenní kapsy s klopami.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 245 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Těžký průmysl |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | WORKWEAR |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Kalhoty s kapsami na stehnech
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.