Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Poutka na opasek. D-kroužek. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Ergonomicky tvarované nohavice. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytými knoflíky. Zesílená kapsa na metr s malou kapsou na vnější straně.
Detailní popis produktu
Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu;; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla;; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás;; Výrobek snáší průmyslové praní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ergonomický střih |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 320 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Ripstop. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 58 % bavlna/39 % polyester/3 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Nečis |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.