Dámský střih DIAMOND. Vodoodpudivá úprava. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Tkanina je na pokožce téměř nepostřehnutelná, protože kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Kapsy na stehnech s kapsou na pravítko. S potiskem a reflexními prvky.
Detailní popis produktu
Střih Diamond fit je speciálně navržen pro ženy s rozdílem více než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích.; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort; Vodoodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností.; Nízký pas s tvarově střiženým pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu.; Výrobek snáší průmyslové praní.; Ergonomicky tvarované nohavice kalhot jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla.; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků.





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; DIAMOND fit; Lehké; Vodoodpudivé; Ergonomický střih; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Pracovní segment: | Gardener; Warehouse worker; Forklift driver; Operator; Lumberjack; Security guard |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Kalhoty s kapsami na stehnech – ACCELERATE (18178-511)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.