Dvoubarevné. Dámský střih DIAMOND. Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Páska na nářadí v pase. Prostorné přední kapsy s výztuží CORDURA® – jedna s vnitřní snadno přístupnou kapsou na telefon. Zadní kapsy s výztuží. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsy na stehně s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Kapsa na metr vyztužená látkou CORDURA®. Kapsa na pero. Zadní část tohoto produktu, kde jsou připevněny zadní kapsy, kapsy na stehně a kapsy na metr, je vyztužena další vrstvou látky. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Střih Diamond Fit je speciálně navržen pro ženy s rozdílem více než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích.; Lehký materiál vhodný do teplého prostředí.; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu.; Zesílené zadní kapsy a kapsa na pravítko.; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | DIAMOND fit; Lehký; Trojité švy; Ergonomický střih; Reflexní prvky |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 1–2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Stavebnictví a konstrukce |
| Pohlaví: | Dámské |
| Pracovní segment: | Carpenter; Electrician; Plumber; Mechanic; Roof fitter; Plumber (outdoor); Bricklayer; Painter |
| Řada: | UNIQUE |
| Složení materiál: | 50 % bavlna/50 % polyester |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.