Fluorescenční a s reflexními pruhy. Povrchová úprava činí výrobek odolným proti znečištění. Dvoubarevné. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Pásky na nářadí na obou stranách pasu. Zapínání na zip. Zesílené kapsy na pouzdro. Přední kapsy. Zesílené zadní kapsy – jedna s klopou a zapínáním na suchý zip. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsy na stehnech s několika přihrádkami, klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Kapsy na metr. Kapsy na stehně na telefon s klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Kapsy na tužky. Kapsy na kolenní chrániče. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu LONG podle normy EN 14404.
Detailní popis produktu
Díky povrchové úpravě výrobek odpuzuje nečistoty a zajišťuje vysokou viditelnost; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Popruhy na nářadí na obou stranách; Kapsy na nářadí s přídavnými kapsami na hřebíky, šrouby a vrtáky; Kapsy na nákoleníky s vkládáním nákoleníků zespodu, aby se zabránilo shromažďování nečistot; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky typu MASCOT, LONG.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Trojité švy; Kapsy na pouzdra; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 290 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Nenamáčejte. Perte samostatně. Výrobek je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na pouzdro |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE COMPETE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.