Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Pás na nářadí v pase. Zesílené kapsy na pouzdra, extra kapsy a pásky na nářadí. Rozparky pro vnitřní uložení kapes na pouzdra. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží, klopou a zapínáním na suchý zip. Nastavitelné poutka na kladivo. Kapsy na stehně s kapsou na telefon a klopou se zapínáním na suchý zip. Kapsy na metr vyztužené tkaninou CORDURA® s malou vnitřní kapsou. Kapsy na tužky. Knoflíky pro připevnění nože. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolné tkaniny CORDURA® (1000 D) s klopou a přístupem shora. Kontrastní švy. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Odolné trojitě prošité švy, které prodlužují životnost výrobku; Ergonomicky tvarované nohavice kalhot jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Zesílené kapsy na pouzdra s dalšími kapsami a popruhy na nářadí; Vrchní kapsy na kolena s odolným vyztužením CORDURA® a nastavitelnou klopou, takže se v nich nehromadí nečistoty; Extra viditelnost pomocí odrazek.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na pouzdra; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 355 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 3–5 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na pouzdro |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Těžký průmysl |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Painter; Blacksmith; Welder |
| Řada: | HARDWEAR |
| Složení materiál: | 100 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 60° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.