Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Zesílené kapsy na pouzdro, extra kapsy a popruhy na nářadí. Rozparky pro vnitřní uložení kapes na pouzdro. D-kroužek. Zadní kapsy, jedna s klopou a zapínáním na suchý zip a jedna se skrytým zipem. Kapsy na stehnech, jedna s klopou a zapínáním na suchý zip a jedna se skrytým zipem. Kapsy na stehnech na telefon s klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z odolného materiálu CORDURA® (500 D). Kontrastní červené švy na některých částech oděvu. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojitě prošité švy, které prodlužují životnost výrobku; Ergonomicky tvarované nohavice kalhot jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Zesílené kapsy na pouzdra s přídavnými kapsami a popruhy na nářadí; Kapsy na nákoleníky z odolného materiálu CORDURA®; Kapsy na nákoleníky s vkládáním nákoleníků zespodu, aby se zabránilo shromažďování nečistot; Extra viditelnost pomocí odrazek; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na pouzdra; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na pouzdro |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.