Obousměrný strečový materiál. Kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Ergonomicky tvarované nohavice. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukovým zapínáním a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Kapsy na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami. Kapsy na kolenní chrániče z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D). Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na kolenní chrániče. S potiskem a reflexními prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Obousměrný streč vám poskytne větší volnost pohybu. ; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla. ; Kapsy na kolena z odolné CORDURY® jsou nastavitelné, takže kolenní chrániče mají optimální polohu na vašich kolenou. ; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás. ; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na kolena je výškově nastavitelná. ; Výrobek snáší průmyslové praní.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Obousměrný streč; Ergonomický střih; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 58 % bavlna/39 % polyester/3 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Nečis |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.