Oboustranný strečový materiál. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Poutka na opasek. Připraveno pro kapsy na pouzdro 19450-126, které se připevňují pomocí knoflíků. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Ergonomicky tvarované nohavice. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Kapsa na metr vyztužená tkaninou CORDURA®. Kapsy na kolenní chrániče z odolné tkaniny CORDURA® (500 D). Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na kolenní chrániče. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu.
Detailní popis produktu
Výrobek snáší průmyslové praní.; Organická bavlna je pěstována bez použití pesticidů a chemikálií.; Obousměrný streč poskytuje větší volnost pohybu.; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu.; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla.; Kapsy na kolena z odolného materiálu CORDURA® jsou nastavitelné, takže kolenní chrániče mají optimální polohu na kolenou. ; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás. ; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na kolenní chrániče je výškově nastavitelná. ; Extra viditelnost pomocí odrazek.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Organická bavlna; Obousměrný streč; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 350 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 3–5 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 97 % organická bavlna/3 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Neči |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.