Dámský střih. Vodoodpudivá úprava. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Zapínání na zip a vnitřní ochranná klopa. Přední kapsy na zip. Nastavitelný pas pomocí druků. S potiskem a reflexními prvky.
Detailní popis produktu
Speciálně navrženo a přizpůsobeno pro ženy.; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort.; Výrobek snáší průmyslové praní.; Multifunkční strečový materiál odpuzující vodu kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností.; Zapínání na zip a vnitřní bouřkovou klopu, takže vítr zůstane venku.; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy/Vesty MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Dámský střih; Lehké; Vodoodpudivé; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. |
| Název zboží: | Vesta |
| Obvod boků: | 124 cm / 49 inch |
| Obvod hrudníku: | 112 cm / 44 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Potraviny a výroba; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Pracovní segment: | Gardener; Warehouse worker; Forklift driver; Operator; Lumberjack |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Vesta
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.