Prémiový výkon. Dámský střih. Vysoká kvalita. Česaná bavlna. Předem sražené. Kulatý výstřih. Lem výstřihu. Potisk na části oděvu.
Detailní popis produktu
Speciálně navržené a vypasované pro ženy. ; Česká bavlna absorbuje vlhkost a je mimořádně příjemná na pokožce. ; Páska přes šití u krku, takže ještě nezpůsobuje podráždění. ; Dobrý prostor pro umístění firemního loga. ; Výrobek snáší průmyslové praní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trika/Polokošile MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Dámský střih |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Gramáž: | 195 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Jednoduchá žerzejová tkanina. Srážlivost max. 5 %. |
| Název zboží: | Tričko |
| Obvod boků: | 124 cm / 49 inch |
| Obvod hrudníku: | 112 cm / 44 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Potraviny a výroba; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 60 % bavlna/40 % polyester |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Tričko – ACCELERATE (18392-959)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.