Dámský střih. Vodoodpudivý. Lehká izolace CLIMASCOT®. Zapínání na zip a vnitřní ochranná klopa. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Vnitřní kapsy. Přední kapsy na zip. Elastická manžeta. Elastický materiál po stranách a na hrudi. Nastavitelná elastická stahovací šňůrka v pase. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Speciálně navržená a přizpůsobená pro ženy; Unikátní izolace CLIMASCOT® poskytuje teplo bez objemu. Lehká, měkká izolace CLIMASCOT® nezabírá při stlačení téměř žádný prostor;; Díky nízké hustotě a jedinečnému složení výrobku výjimečně dobře funguje jako izolační střední vrstva;; Vodoodpudivá;; Strečová tkanina na bocích poskytuje větší volnost pohybu;; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy/Vesty MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Dámský střih; Vodoodpudivé; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | Prošívaná látka. Smrštění max. 3 %. |
| Název zboží: | Termo bunda |
| Obvod boků: | 124 cm / 49 inch |
| Obvod hrudníku: | 112 cm / 44 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 100% Polyester |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.