Dámský střih DIAMOND. Fluorescenční a s reflexními pruhy. Má vodoodpudivou úpravu. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Poutka na opasek. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží a klopami. Skryté popruhy na nářadí na obou stranách. Kapsy na metr s výztuží z Kevlaru®. Kapsy na stehnech s klopami. Kapsy na stehnech s podšitou kapsou na telefon, magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu.
Detailní popis produktu
Střih Diamond Fit je speciálně navržen pro ženy s rozdílem více než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích.; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort.; Voděodolný multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností.; Kapsa na pravítko s výztuhou Kevlar® - obzvláště odolná vůči špičatým a ostrým předmětům.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sukně MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | DIAMOND fit; Ultimate Stretch; Lehký; Vodoodpudivý; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 1; Skupina Hi-Vis X |
| Gramáž: | 265 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti i po 50 domácích praních. |
| Název zboží: | Sukně |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 92 % polyester/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.