Dámský střih DIAMOND. Vodoodpudivá úprava. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Tkanina je na pokožce téměř nepostřehnutelná, protože kapsy jsou integrovány do designu. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem a integrovaným držákem na průkaz totožnosti. Kapsy na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami.
Detailní popis produktu
Střih Diamond fit je určen zejména pro ženy s rozdílem více než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích;; Voděodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností;; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Pravítková kapsa z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami; Výrobek snáší průmyslové praní.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sukně MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; DIAMOND fit; Lehké; Vodoodpudivé |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. |
| Název zboží: | Sukně |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Sukně – ACCELERATE (18147-511)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.