Dámský střih DIAMOND. Fluorescenční a s reflexními pruhy. Polyester je vyroben z recyklovaných zdrojů. Má vodoodpudivou úpravu. Lehký. Materiál ULTIMATE STRETCH s extra nízkou hmotností a vysokou odolností proti opotřebení. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Poutka na opasek. Přední kapsy. Připraveno pro kapsy na pouzdro 19450-126, které se připevňují pomocí knoflíků. Zadní kapsy s výztuhou. Skrytý pásek na nářadí na pravé straně. Kapsy na metr s výztuhou z Kevlaru®. Kapsy na stehnech s klopami. Kapsy na stehnech s podšívkou na telefon, skrytým zapínáním na druky a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Bez potisku.
Detailní popis produktu
Střih Diamond fit je určen zejména pro ženy s rozdílem více než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích.; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort.; Vodoodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností.; Výrobek snáší průmyslové praní.; Kapsa na pravítko s výztuhou Kevlar® - obzvláště odolná vůči špičatým a ostrým předmětům.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | DIAMOND fit; Ultimate Stretch; Lehký; Vodoodpudivý |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 1 (C34-C38); EN ISO 20471 - třída 2 (C40-C56); Skupina Hi-Vis X; ProWash® |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo ≥ 2 |
| Název zboží: | Šortky, dlouhé |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 83 % recyklovaný polyester/17 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.