ULTIMATE STRETCH tkanina, která je lehká a vysoce odolná. Má vodoodpudivou úpravu. Připraveno pro kapsy na pouzdro s Click Pocket System. Skrytý popruh na nářadí. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ventilační otvory vzadu u pasu. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy: jedna s klopou. Kapsa na metr vyztužená tkaninou CORDURA® s malou vnitřní kapsou. Knoflík (odnímatelný) pro připevnění držáku nože. Kapsy na stehně s kapsou na telefon s magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Kapsy na stehně s klopami. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Odolný, ultralehký strečový materiál zajišťuje jedinečnou volnost pohybu.; Přidejte si oblíbené kapsy do pouzdra pomocí systému Click Pocket.; Povrchová úprava odpuzující vodu a špínu.; Vyberte si ze dvou různých délek: 24 nebo 29 cm.





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Vodoodpudivé; Lehké; Reflexní; Systém Click Pocket; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 24 cm / 9.5 inch |
| Gramáž: | 180 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Srážlivost max. 3 %. Barva 0689: 83 % recyklovaný polyester/17 % elastan. |
| Název zboží: | Šortky |
| Obvod boků: | 94 cm / 37 inch |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | CUSTOMIZED |
| Složení materiál: | 89 % recyklovaný polyamid/11 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Šortky – CUSTOMIZED (22149-605)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.