Dámský střih DIAMOND. Má vodoodpudivou úpravu. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Tkanina je na pokožce téměř neucititelná, protože kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem a integrovaným držákem na průkaz. Kapsy na metr z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami.
Detailní popis produktu
Střih Diamond fit je speciálně navržen pro ženy s rozdílem více než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích.; Voděodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností.; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort.; Pasový pás tvarovaný podle anatomie těla, takže podporuje ve všech pracovních polohách.; Pravítková kapsa z materiálu CORDURA® s dalšími kapsami.; Výrobekná s průmyslovými praními.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; DIAMOND fit; Lehké; Vodoodpudivé |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. |
| Název zboží: | Šortky |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Pracovní segment: | Gardener |
| Řada: | ACCELERATE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Šortky – ACCELERATE (18048-511)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.