Prémiová kvalita. Klasický, volný střih. Zapínání na knoflíky. Zpevněný límec. Nastavitelné manžety.
Detailní popis produktu
Popelín je hustě tkaná a hladká košilová tkanina.; Výrobek má klasický střih, nejobjemnější střih MASCOT, který poskytuje velkou volnost pohybu.; Zapínání na knoflíky.; Vyztužený límec.; Nastavitelné manžety.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikiny/Košile MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Klasický střih |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gramáž: | 115 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | Popelínová vazba. Barva 06: 116 g/m² |
| Název zboží: | Košile |
| Obvod krku: | 38 cm / 14.5 inch |
| Odvětví: | Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | corporate wear |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 60 % bavlna/40 % polyester |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Pověsit k sušení; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.