ULTIMATE STRETCH tkanina, která je lehká a vysoce odolná. Má vodoodpudivou úpravu. Připraveno pro kapsy na pouzdro s Click Pocket System. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na dvoucestný zip a klopu. Přední kapsy. Zadní kapsy: jedna s klopou. Ventilace po stranách. Knoflík (odnímatelný) pro připevnění držáku nože. Skrytý popruh na nářadí. Kapsa na metr vyztužená tkaninou CORDURA® s malou vnitřní kapsou. Stehnní kapsa s kapsou na telefon s magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Stehnní kapsy s klopami. Ventilační otvory vzadu u pasu. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s ventilací z mimořádně odolné tkaniny CORDURA®. Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na kolenní chrániče. Reflexní prvky. Ventilace na zádech. Kapsy na hrudi: dvě otevřené, jedna s klopou a magnetickým zapínáním a jedna se zipem. Nastavitelné ramenní popruhy s páskem na suchý zip. Nastavení na nohavicích pomocí druků. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Kombinace nízké hmotnosti, vysoké odolnosti a ULTIMATE STRETCH zajišťuje vynikající volnost pohybu;; Přidejte si své oblíbené kapsy na pouzdra pomocí systému Click Pocket;; Extra ventilace pro maximální pohodlí, každý den;; Extrémně odolné kapsy na kolena z materiálu CORDURA® chrání vaše kolena, aniž by to bylo na úkor kvality;; Povrchová úprava odpuzující vodu a špínu.







Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Vodoodpudivé; Lehké; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní; Systém Click Pocket; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 235 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | MAXIMÁLNÍ ROZTAŽNOST. Smrštění max. 2 %. |
| Název zboží: | Kombinovaný oblek s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | CUSTOMIZED |
| Složení materiál: | 92 % polyamid/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.