Fluorescenční a s reflexními pruhy. Má vodoodpudivou úpravu. Dvoubarevné. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Odnímatelné kapsy na pouzdro. Zapínání na druky na nejvnitřnější kapse na zavěšení nářadí. Kapsa na pouzdro s podšívkou na telefon a magnetickým zapínáním. Kapsy s pouzdrem s výztuhami z materiálu Kevlar® a CORDURA®. Poutka na opasek. Pásky na nářadí na obou stranách pasu. Zapínání na dvoucestný zip a dvojitou klopu. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou a klopami. Skryté pásky na nářadí na obou stranách. Knoflík (odnímatelný) pro připevnění držáku nože. Kapsy na metr s výztuhou z materiálu Kevlar®. Kapsy na stehnech s klopami. Kapsy na kolenní chrániče z oboustranně pružné tkaniny CORDURA® s ventilací. Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na kolenní chrániče. Kapsy na stehnech s podšívkou na telefon, magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Vertikální zip pro ventilaci na zadní straně stehen. Kapsy na hrudi s kapsou na pero. Kapsy na hrudi na telefon s klopou. Nastavitelné ramenní popruhy s páskem na suchý zip. Ventilace na zádech. S potiskem. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Vodoodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností; Kapsy na pouzdra s výztuhami z materiálu Kevlar® a CORDURA®; Odnímatelné kapsy na pouzdra; Kapsa na pravítko s výztuhou z materiálu Kevlar® - obzvláště odolná proti špičatým a ostrým předmětům.; Účinné odvětrávání nohy pomocí zipu na zadní straně stehna. ; Kapsy na nákoleníky z obousměrně strečové tkaniny CORDURA® pro větší volnost pohybu při klečení. ; Nastavitelné kapsy na nákoleníky, takže nákoleníky lze optimálně umístit na koleno. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.






Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Lehké; Vodoodpudivé; Ergonomický střih; Kapsy na pouzdra; Kapsy na kolena; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 265 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti i po 50 domácích praních. |
| Název zboží: | Kombinovaný oblek |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 92 % polyester/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.