Fluorescenční a s reflexní páskou. Povrchová úprava činí výrobek odolným proti znečištění. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Nastavitelné popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Velká náprsní kapsa s otvorem na pero a klopou se skrytými druky. Nastavitelný pas. Zapínání na zip. D-kroužek. Přední kapsy. Zadní kapsy s klopou. Stehenní kapsa s klopou a skrytými druky. Kapsy na metr se zesíleným otvorem. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z polyesteru. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Nastavitelné látkové popruhy s krátkou silnou gumou, která zajišťuje pružnost a skvěle padne; Polyesterové kapsy na nákoleníky s vkládáním nákoleníků zespodu, aby se zabránilo shromažďování nečistot; Látka kapes na nákoleníky je z vnitřní strany potažena, díky čemuž odpuzuje vodu; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují život výrobku.; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální rozmístění detailů právě pro vás. ; Nohavice nohavic jsou speciálně navrženy tak, aby se látka v zadní části při klečení neshrnovala. ; Výrobek snáší průmyslové praní. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleník je výškově nastavitelná.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Ergonomický střih; Trojité švy; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 290 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Nenamáčejte. Perte samostatně. Výrobek je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE LIGHT |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.